ZP/150/2023
Przetarg: UNICEF EDUCATION - Podniesienie jakości świadczonych usług oraz wsparcia psychologicznego - adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia Centrum Pomocy Dzieciom i Rodzinie w SP nr 10 w Katowicach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/150/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 31 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU




Rędzina 1 [BBZ40320], obwód "Łękawica" - przebudowa słupa BBZ232577



WYKONANIE USŁUGI ODBIORU I TRANSPORTU ZWŁOK OSÓB ZMARŁYCH
