Przetarg: Udzielenie kredytu w wysokości 4.000.000,00 zł (cztery miliony złotych 00/100) na sfinansowanie planowanego deficytu Gminy Lubień w 2025r. oraz spłatę zaciągniętych kredytów
Opis zamówienia
Udzielenie kredytu w wysokości 4.000.000,00 zł (cztery miliony złotych 00/100) na sfinansowanie planowanego deficytu Gminy Lubień w 2025r. oraz spłatę zaciągniętych kredytów
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego