RI.271.9.2023.WS
Przetarg: Udzielenie kredytu w wysokości 2.000.000 zł (słownie: dwa miliony złotych) na finansowanie planowanego deficytu budżetowego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.9.2023.WS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 6 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Gminy Komorniki

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
biały pokrowiec na czapkę gabardynową
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Poznaniu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

PO/Wskaźnik poziomu cieczy; Dostawa: Poznań (P9924/9750)
Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Fotel kierowcy autobusu Solaris - Grammer 90.5
Zamawiający
Kaliskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS
Zamawiający
Pakserwis
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Kopalnia Soli "Kłodawa" S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026