ZP.271.1.46.2025
Wyniki przetargu: Udzielenie kredytu na finansowanie planowanego deficytu w kwocie 3 000 000,00 zł
Opis zamówienia
Udzielenie kredytu na finansowanie planowanego deficytu w kwocie 3 000 000,00 zł
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.46.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego