RZP-II.271.73.2025
Przetarg: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2 051 728,57 zł z przeznaczeniem na pokrycie deficytu budżetowego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP-II.271.73.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)