RG.271.34.2024
Przetarg: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 2 360 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego na 2024 rok deficytu budżetu Gminy Gorlice
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.34.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 grudnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 9 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej