Przetarg: Udzielenie i obsługę kredytu na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Sypniewo na 2025 rok oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek w wysokości 1 250 000,0...
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługę kredytu na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Sypniewo na 2025 rok oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek w wysokości 1 250 000,00 złZP.271.21.2025Udzielenie i obsługę kredytu na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Sypniewo na 2025 rok oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek w wysokości 1 250 000,00 zł
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego