PIR.271.10.2024
Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 2.000.000,00 PLN przeznaczonego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Lelów w roku 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PIR.271.10.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe
Zamawiający
Śląski Urząd Wojewódzki
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Południowy Koncern Węglowy S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

