Wyniki przetargu: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4 500 000,00 PLN
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4 500 000,00 PLN Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi obejmującej udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotówkowego do maksymalnej kwoty: 4 500 000,00 zł (słownie: cztery miliony pięćset tysięcy złotych 00/100) na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w kwocie 2 300 000,00 zł oraz spłatę zobowiązań z lat ubiegłych w wysokości 2 200 000,00 zł.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego