F.271.7.2025
Wyniki przetargu: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4 400 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Sobków oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4 400 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Sobków oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- F.271.7.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025
- Data publikacji
- 21 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego