IPP.271.27.2024
Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 3 200 000,00 zł
19 sierpnia 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IPP.271.27.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 19 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Laminator SKY 335 R6 A3+ Argo 310304 - link poglądowy: https://tiny.pl/n19d78d04
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026