Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 615 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązańRIG2.271.3.2025.MS
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 615 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązańRIG2.271.3.2025.MSUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 615 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 13 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego