Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 2 360 000,00 zł przeznaczonego na finansowanie zadań inwestycyjnych oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 2 360 000,00 zł przeznaczonego na finansowanie zadań inwestycyjnych oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.





56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530


RB Dostawa zestawów tłumików dźwięku i płomienia Ase UTRA


Papier toaletowy + reczniki papierowe


55/2026 Tabliczka przydrzwiowa


