Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 1.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2025
Opis zamówienia
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 1.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2025Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa bankowa długoterminowego kredytu w wysokości do 1.500.000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy złotych 00/100) z możliwością niewykorzystania pełnej wysokości kredytu bez dodatkowych prowizji i opłat.Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego