ZP.271.19.2023
Przetarg: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości do kwoty 1 000 000 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Wierzchlas w 2023 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.19.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 6 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

1406000 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


1403725 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.

Usługi szkoleniowe (4 części) w ramach projektu „Centrum chemii i weterynarii”




