PIM-SK-2375/56/25
Przetarg: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych pielęgniarki.
Opis zamówienia
Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych pielęgniarki.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PIM-SK-2375/56/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025, 09:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
