Przetarg: U/85/2025 USŁUGA KONSERWACJI OBIEKTÓW SPORTOWYCH ZLOKALIZOWANYCH W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W SIEDLCACH ADMINISTROWANYM PRZEZ 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Opis zamówienia
U/85/2025 USŁUGA KONSERWACJI OBIEKTÓW SPORTOWYCH ZLOKALIZOWANYCH W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W SIEDLCACH ADMINISTROWANYM PRZEZ 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY (ID 1189915)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 października 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

