ZP.272.1.2023
Przetarg: Termomodernizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żaganiu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 31 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA






Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

