Przetarg: TERMOHIGROMETR LB-103
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest 15 sztuk termohigrometrów LB-103. Są to przenośne, elektroniczne przyrządy przeznaczone do pomiaru temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Specyfikacja techniczna termohigrometru LB-103: Czujniki: Posiada wewnętrzny czujnik temperatury, który operuje w zakresie od 0 do 50 stopni Celsjusza, oraz dodatkowy, odłączalny czujnik temperatury pracujący w zakresie od -50 do 70 stopni Celsjusza. Zasilanie: Urządzenie jest zasilane jedną baterią 1,5V typu AA. Producent: LAB-EL Wzorcowanie: Urządzenia dostarczane bez wzorcowania.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 28 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego