Wyniki przetargu: TECH/242/OIB/PG/2025 DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO SYSTEMU WIEŻOWEGO HITFIST 30 MM DO KTO ROSOMAK (TECH/242/OIB/PG/2025)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

