Przetarg: Dostawa WD3 PREMIUM S V-19/6/20 Car ODKURZACZ KÄRCHER 1.628-151.0
Opis zamówienia
T.2380.33.2025.MK Dostawa WD3 PREMIUM S V-19/6/20 Car ODKURZACZ KÄRCHER 1.628-151.0 (ID 1228552)Dostawa WD3 PREMIUM S V-19/6/20 Car ODKURZACZ KÄRCHER 1.628-151.0; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego