Przetarg: Dostawa rozrządu V20-10026 lub zamiennik do pojazdu BMW G20 nr VIN WBA5F71000A466028
Opis zamówienia
T.2380.26.2025.MK Dostawa rozrządu V20-10026 lub zamiennik do pojazdu BMW G20 nr VIN WBA5F71000A466028 (ID 1206068)Dostawa rozrządu V20-10026 lub zamiennik do pojazdu BMW G20; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 08:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego