OR-10.271.19.2023
Przetarg: Szkolenia z doskonalenia technik bezpiecznej jazdy dla mieszkańców Krakowa – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego OR-10.271.43.2022
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-10.271.19.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 15 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
ROZBUDOWA BUDYNKU OSP ZBOROWICE
Zamawiający
Gmina Ciężkowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Krakowie

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tatrzański Park Narodowy
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Energia Ciepła S.A.

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026