WMWKOHP.ZPSiZP.271.2/AG.2023
Przetarg: Szkolenia w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych w danym zawodzie zgodnie z klasyfikacją ESCO dla uczestników projektu pn. „Aktywni górą!”, realizowanego w WMWK OHP.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WMWKOHP.ZPSiZP.271.2/AG.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 28 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
