ZP.271.1.23.2024
Przetarg: „Świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg dla Gminy Prusice w sezonie zimowym 2024/2025”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.23.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 grudnia 2024, 10:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Zakład Narodowy Im. Ossolińskich
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji We Wrocławiu

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

