IM-ZP.272.56.2023.MS
Przetarg: Świadczenie usługi w zakresie całorocznego utrzymania terenów zieleni, placów zabaw i obiektów rekreacyjno – sportowych w Zamościu w 2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IM-ZP.272.56.2023.MS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 29 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce
Zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Sąd Apelacyjny W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa fabrycznie nowych części do kotwiarek typu UW-1
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

