COI-ZAK.262.49.2024
Przetarg: Świadczenie usługi testów bezpieczeństwa w okresie 18 miesięcy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- COI-ZAK.262.49.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 października 2024, 09:00
- Data publikacji
- 13 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
