ROPS.DO.3321.5.2023
Przetarg: Świadczenie usługi organizacji turnusów usprawniających po przebytym COVID-19 dla mieszkańców domów pomocy społecznej z terenu województwa śląskiego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ROPS.DO.3321.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3




43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.