DK-2009-TP/118-2022.AP
Przetarg: Świadczenie usługi obsługi prawnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DK-2009-TP/118-2022.AP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.

Dostawa pomp aktywnie wspomagających krążenie

