3/2023
Przetarg: Świadczenie usługi hotelarsko-restauracyjnej podczas VII Wojewódzkiego Zjazdu Liderów Młodzieżowych pn. (Samo)akceptacja–„Jestem jaki jestem” w dniach 24–28.04.2023r., na terenie wojew. łódzkiego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 3/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy W Rozprzy
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

