ZZ-2380-35/23
Przetarg: Świadczenie usługi gastronomicznej w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych i funkcjonariuszy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZ-2380-35/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057




TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.

Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu

dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie





