MOPS.DA-PSU.3211.33.2023
Przetarg: Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w Bielsku-Białej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MOPS.DA-PSU.3211.33.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 grudnia 2023, 08:30
- Data publikacji
- 29 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach
