SŚ.271.1.U.2026
Przetarg: Świadczenie usług w ramach programu „Opieka Wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2026 współfinansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SŚ.271.1.U.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 lutego 2026, 09:00
- Data publikacji
- 23 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024


Zakup i dostawa wskaźników laserowych ZENWIRE S15 Czarny


RNA/294/2026 - Dostawa Komputer NVIDIA Jetson AGX Thor



dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212