DOA.272.1.5.2024.PA
Przetarg: Świadczenie usług portierskich, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DOA.272.1.5.2024.PA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 sierpnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 2 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.


USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów

