ZP.272.6.5.2023
Przetarg: świadczenie usług polegających na wykonywaniu zadań związanych z realizacją programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 w zakresie części Priorytetu 1 Gospodarka.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.6.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Szpital Miejski Św. Jana Pawła Ii W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Modernizacja barierek zewnętrznych w siedzibie Nadleśnictwa Mrągowo IN 2026/13
Zamawiający
Nadleśnictwo Mrągowo
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Piszu
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Bogaczewo OBI/21/2500534
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBI/21/2503562
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
