PZ.220.13.2023.PP
Przetarg: Świadczenie usług polegających na utrzymaniu infrastruktury bazodanowej na rzecz Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZ.220.13.2023.PP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 listopada 2023, 11:00
- Data publikacji
- 27 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
