Przetarg: „Świadczenie usług monitoringu i ochrony fizycznej nieruchomości znajdującej się w Legnicy przy ul. Zdrowia, obejmującej teren dawnego szpitala wojskowego”.
Opis zamówienia
„Świadczenie usług monitoringu i ochrony fizycznej nieruchomości znajdującej się w Legnicy przy ul. Zdrowia, obejmującej teren dawnego szpitala wojskowego”.1.Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług monitoringu i ochrony fizycznej nieruchomości znajdującej się w Legnicy przy ul. Zdrowia, obejmującej teren dawnego szpitala wojskowego”.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:1)Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ;2)Projektowane postanowienia umowy ochrony fizycznej stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ;
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 stycznia 2026, 09:30
- Data publikacji
- 5 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
