RB.271.13.2023
Przetarg: Świadczenie usług managera projektu dla dwóch projektów o nazwie: „Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Czarny Dunajec” finansowanych z zewnętrznych źródeł
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RB.271.13.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

DOSTAWA - SUPER METAL UNIREP 3, POWŁOKOWY MATERIAŁ CERAMICZNY UNIREP 12


Remont nawierzchni parkingów Komisariatu Policji w Muszynie, ul. Zielona 1A

Parawan ochronny (GT 030) 160 cm z taśmą odblaskową i napisem STRAŻ - 2 sztuki


Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE 4x4.
