Przetarg: Świadczenie usług kompleksowej pielęgnacji terenów zieleni oraz urządzanie i utrzymanie warzywnika na terenie kompleksu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Opis zamówienia
Świadczenie usług kompleksowej pielęgnacji terenów zieleni oraz urządzanie i utrzymanie warzywnika na terenie kompleksu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 lutego 2026, 09:00
- Data publikacji
- 2 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

