Wyniki przetargu: Świadczenie usług gastronomicznych dla uczestników szkoleń w ramach projektu FERS.04.06-IP.04-0063/23 - Rozwój dialogu obywatelskiego wśród NGO z terenu Ściany Wschodniej
Opis zamówienia
Świadczenie usług gastronomicznych dla uczestników szkoleń w ramach projektu FERS.04.06-IP.04-0063/23 - Rozwój dialogu obywatelskiego wśród NGO z terenu Ściany WschodniejŚwiadczenie usług gastronomicznych realizowanych podczas organizacji wsparcia grupowego dla uczestników projektu pt. „Rozwój dialogu obywatelskiego wśród NGO z terenu Ściany Wschodnie”, nr projektu FERS.04.06-IP.04-001/2
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 23:59
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego