DPZ.DPZ-4.2420.1.2023
Przetarg: Świadczenie usług doradczych o charakterze prawnym na potrzeby realizacji projektu pn. Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T Etap I.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DPZ.DPZ-4.2420.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 8 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

