TP/7/23
Przetarg: Świadczenie usług cateringowych dla uczestników szkoleń CBRNE i spotkań realizowanych w ramach projektu pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa w zakresie CBRNE – koordynacja i standaryzacja”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TP/7/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 28 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”