OK-III.272.1.26.2026
Przetarg: Świadczenie usług asysty technicznej, konserwacji i utrzymania Systemu finansowo - księgowego PROKOMP
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OK-III.272.1.26.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 20 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów



Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026
