WP.3211.63.2022
Przetarg: Świadczenie przez wykonawcę pomocy prawnej na rzecz zamawiającego mającej charakter bieżącej obsługi prawnej ZDW w Opolu w zakresie zadań i obowiązk. realizowanych przez zamawiając. w okresie 12 m-cy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WP.3211.63.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2022, 09:00
- Data publikacji
- 1 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Zamawiający
Usługi Grupa Tauron Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027
Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Oleśnie
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa oświetlenia w Wyszkowie Śląskim dz. nr 117/4
Zamawiający
Gmina Nysa

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
