Wyniki przetargu: Świadczenie kompleksowej obsługi ratowniczej nad osobami korzystającymi z pływalni sportowej Aquapark „Fala” w Stanisławowie Pierwszym gm. Nieporęt.
Opis zamówienia
Świadczenie kompleksowej obsługi ratowniczej nad osobami korzystającymi z pływalni sportowej Aquapark „Fala” w Stanisławowie Pierwszym gm. Nieporęt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 21 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

