Przetarg: Sukcesywne usługi szkoleń zamkniętych certyfikowanych przez Global Wind Organisation (GWO) dla pracowników UDT - ZP-DK-45/25
Opis zamówienia
Sukcesywne usługi szkoleń zamkniętych certyfikowanych przez Global Wind Organisation (GWO) dla pracowników UDT - ZP-DK-45/25część 1: sukcesywne przeprowadzenie certyfikowanych przez Global Wind Organisation (GWO) szkoleń wśród pracowników Urzędu Dozoru Technicznego w województwie małopolskim; część 2: sukcesywne przeprowadzenie certyfikowanych przez Global Wind Organisation (GWO) szkoleń wśród pracowników Urzędu Dozoru Technicznego w województwie zachodniopomorskim;
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 lutego 2026, 10:00
- Data publikacji
- 28 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
