Przetarg: Sukcesywne dostawy żywności do Zespołu Szkół CKR w Gołotczyźnie w roku 2026
Opis zamówienia
Sukcesywne dostawy żywności do Zespołu Szkół CKR w Gołotczyźnie w roku 2026artykuły ogólnospożywcze mięso i przetwory mięsne produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego Mrożonki RYBY MROŻONE, WĘDZONE, PRZETWORY RYBNE PIECZYWO, WYROBY PIEKARNICZE, I CIASTKARSKIE JAJA ŚWIEŻE OWOCE I WARZYWA ZIEMNIAKI
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 13 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
