492884
Przetarg: Sukcesywne dostawy śrub i nakrętek do montażu pierścieni V60 D410 wykonanych z kauczuku syntetycznego do wagonów tramwajowych NGT6,NGT8,2014N, STADLER
Opis zamówienia
Sukcesywne dostawy śrub i nakrętek do montażu pierścieni V60 D410 wykonanych z kauczuku syntetycznego do wagonów tramwajowych NGT6,NGT8,2014N, STADLER
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 492884
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025, 12:30
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego