Przetarg: Sukcesywne dostawy produktów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 18 – III/2025
Opis zamówienia
Sukcesywne dostawy produktów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 18 – III/2025 Sukcesywne dostawy produktów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 18 – III/2025Produkty ogólnospożywczePrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: przypraw, oleju, ryżu, mąki, kasz, cukru, majonezów, musztard, makaronów itp. Szczegółowy wykaz produktów stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 27 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego