2/ZP-P68/2024
Przetarg: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w roku 2025
31 grudnia 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 2/ZP-P68/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 stycznia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026